Usługi i wyposażenie w trzygwiazdkowym hotelu

Podróżni decydujące się na wybór hotelu jako swojej bazy noclegowej podczas wakacji czy weekendowego wypadku najczęściej poszukują obiektów trzygwiazdkowych. Ten standard zapewnia dużą wygodę, a jednak nie jest opcją niedostępną finansowo.
W hotelu w standardzie trzygwiazdkowym na wyposażeniu pokoju znajdziemy hotelowe materiały piśmiennicze – ozdobioną jego logotypem papeterię, wodę butelkowaną, zestaw do czyszczenia obuwia i ubrań, ręczniki kąpielowe. W każdym pokoju powinien znajdować się telefon, telewizor i radio, dostęp do internetu możemy mieć w pokoju, jak i na stanowisku w hotelowym lobby. Standardem w trzygwiazdkowych hotelach jest wymiana ręczników co trzy dni lub na życzenie gości. W pokoju nie musi znajdować się barek lub lodówka. Kiedy jednak nasz pokój dysponuje nimi, za spożyte napoje będziemy musieli zapłacić opuszczając hotel. W widocznym miejscu powinniśmy znaleźć cennik.
Trzy gwiazdki nie gwarantują także parkingu na cały pobyt, a obowiązkowo zapewniać muszą miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu. Mimo to jednak hotele, które mają taką możliwość, zapewniają często miejsca dla gości. Także wiele innych możliwości wykraczającej poza konieczne wymogi standardu może być oferowana w pokojach i na terenie obiektu. Bardzo prawdopodobne jednak, że będą one dodatkowo odpłatne. O wszystkich świadczonych usługach i opłatach zostaniemy poinformowani przez obsługę podczas meldowania.

Comments are closed.